Zajęcia wspierające rozwój Twojego dziecka

Zadbaj o zrównoważony rozwój dziecka. Dzięki naszym zajęciom dziecko rozwija się sprawniej i szybciej w kierunku poznawczym, społecznym, ruchowym i emocjonalnym

deco_yellow
Hero_panda

Co oferujemy

Rozwój w 4 najważniejszych kierunkach

Praca w grupie nad indywidualnymi umiejętnościami

Kształtowanie prawidłowych wzorców ruchowych

Budowanie pewności siebie

Zabawa ośrodkami zmysłu i ruchu

deco_yellow

Galeria zdjęć

deco_yellow

Nasi instruktorzy

Roman Kulesza

Roman Kulesza

Tata Jagny i Radzimira. Polski gimnastyk występujący w wieloboju gimnastycznym, reprezentant Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie, wielokrotny mistrz Polski. Pasjonat gimnastyki - matki sportu. Z fascynacją rozszerza swoją wiedzę jaki gimnastyka może mieć wpływ na rozwój dziecka. Nie tylko ten w zakresie fizyczności.

Marta Pichan-Kulesza

Marta Pihan-Kulesza

Marta Pihan-Kulesza - jedna z nielicznych kobiet w światowej gimnastyce występująca jako mama dwójki dzieci. Reprezentantka kraju na Igrzyskach Olimpijskich w 2008 i 2012 roku, 11-krotna mistrzyni Polski w wieloboju, wielokrotna medalistka Pucharu Świata, wielokrotna finalistka Mistrzostw Świata i Europy. Entuzjastka i inicjatorka programu rozwoju dla dzieci My First Gym.

Marta i Roman

Razem od 20 lat. Zaczęli od wspólnych wyzwań sportowych, następnie rodzinnych, a na końcu zawodowych - pracy przy programie wspomagającym rozwój dzieci. Gimnastyka pozwoliła im na podróże po całym świecie, gdzie poza licznymi udanymi startami mogli podglądać trendy w rozwoju technik treningowych. Zamiłowanie do zgłębiania wiedzy plus doświadczenie w posiadaniu własnych pociech zaowocowały zajęciami, które poprzez świetną zabawę mogą dzieci nauczyć nie tylko prawidłowych wzorców ruchowych, ale również zbudować pewność siebie i  świadomość własnego ciała.

Chcesz wziąć udział w naszym programie? Umów się już dziś na zajęcia próbne.

Dziękujemy. Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Oops! Uzupełnij wszystkie pola
Separator

Gdzie jesteśmy?

pin
ul. Hangarowa 13, 70-767 Szczecin
(Budynek Top Shopping 1 piętro, lokal 37)
Mapa 1 Mapa 2
Logo fotter
Polityka prywatności